onderwerpen

Maria op Heterdaad

Het is alweer zover. We gaan het huis alweer uit. Morgen. Maar vandaag is Maria er, die het allemaal weer mogelijk maakt! Ze heeft wel een plaatsje op dit blog verdiend, zouden we zo zeggen. Intussen mogen we niet klagen over de verhuur die de laatse twee weken ineens weer vier weken heeft opgeleverd. We zijn op twee losse dagen na nu volledig volgeboekt van morgen tot half september. En tenslotte heeft de dappere ‘larangeira’, de sinaasappelboom die de eerste aannemer medogenloos tot op het maaiveld had afgehakt,  intussen zijn vruchten gezet. Dat wordt eigenbrouw Poncha in het najaar. Geniet maar mee.

6 comments to Maria op Heterdaad

  • @ Beer: je de Poncha maken we hier ook met lokaal verkrijgbare ingredienten. Lukt Prima!
    @Paul en Annet: ja het duurde even voordat ik je reactie zag en kon doorlaten omdat we even niet thuis zijn en maar twee keer per dag de mail lezzen. Nu staat hij erop: We zijn heel blij dat jullie het naar je zin hebben!
    Die wolk die over de berg verdwijnt: zo hoort het ook. Ze moeten niet blijven hangen!
    Geniet nog maar flink….

  • Paul&Annet

    Al een paar dagen zitten Wij te genieten van het huis en het mooie eiland.
    Ondanks het feit dat we maar moeilijk uit ons Hollandse tempo kunnen komen( standaard na een jaar werken) genieten we en zakken we langzaam terug in een tempo waarin iedereen zou moeten leven, niet te snel en genieten van alles om je heen.
    Deze plek helpt daar goed bij, uitzicht, oh nee nu weer een wolk die binnen drijft en over de berg verdwijnt.Dan dus weer het uitzicht over zee. Heerlijk.

  • marijke

    Fijn dat het goed gaat me de verhuur en wat kan die Maria toch poetsen he.

  • berendina

    liever kom ik daar naar toe, wordt een najaartje
    NEEM MEE DIE DRANK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    LIEFS

  • @beer: kom je hem hier drinken of moeten we hen importeren/imiteren in Nederland?
    hoe dan ook, in beide gevallen van harte welkom!
    liefs P&N

  • berendina

    fijn dat het een heerlijke tijd is geweest.
    ik verheug me op de poncha

    heel veel plezier nog en tot in Nederland

    liefs beer