Een spectaculair 2025!

Een spectaculair 2025!

Wij wensen jullie een spectaculair jaar toe, net zo spectaculair als het jaarlijkse vuurwerk van Funchal. We waren er vannacht weer bij en willen jullie graag laten meegenieten. Daarom hier weer een Youtube registratie van het volledige 8 minuten durende vuurwerk. Bekijk de video vooral op full-screen met het geluid aan!

Noud en Peter

Share

Door Peter Groen

Peter is geboren in Amsterdam in 1949. Hij heeft een achtergrond in PR en copywriting. Nu, als part time inwoner van het eiland Madeira sinds meer dan tien jaar, schrijft hij over het eiland, de cultuur, de overweldigende natuur, het eten en drinken van Madeira, en over alles wat te maken heeft met reizen naar en op dit prachtige eiland.

3 reacties

  1. Wij wensen jullie ook een gezond en voorspoedig 2025 toe. Dit is het 13e jaar dat we het vuurwerk zagen en het is alsof het steeds spectaculairder wordt.
    Maar dat mag ook wel voor 1,4 miljoen euro.

    1. Beste wensen! We zijn in 2019 verliefd geworden op Madeira en zijn er intussen 10 x geweest, 2 x voor oud en nieuw. Heel leuk om je artikelen elke keer te lezen en een leuk nieuwjaars cadeautje met een opname van de vuurwerkshow van 2024! Die gaan we zo op tv kijken met een dekentje op de bank. Dank voor het delen. We tellen af naar ons volgend bezoek aan Madeira.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

 

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.